אביזרים ומכלולי צנרת-סיגמנטים

אביזרים ומכלולי צנרת-סיגמנטים

אביזרים ומערכות צנרת בריתוך פנים לפי הזמנה

 

חברת פלסאון אומרת את המילה האחרונה גם בתחום המניפולדים ואביזרי סגמנטים. מחלקת הפבריקציה החדשה של פלסאון, החלה לייצר ולשווק מכלולים מורכבים לפי מפרט הלקוח ואביזרי חיבור לצנרת בקטרים גדולים.
הכל אפשרי! אומרים בכירים במפעל.
 
hr
 
מהנדסי מערכות, מתכנני תשתיות וקבלני צנרת בתחום הולכת זורמים שנאלצו בעבר להתמודד עם מציאת פתרונות מורכבים ויקרים על מנת להשתית צנרת בתנאי מבנה ושטח מאתגרים ובקטרים גדולים, יכולים היום לתכנן את הצנרת עפ"י תנאי השטח המורכבים, בצורה היעילה והמשתלמת ביותר.
הדבר מתאפשר במחלקת הפבריקציה באמצעות ריתוך פנים, BUTT WELDING בשיטת הסיגמנטים. טכנולוגיית הריתוך הנ"ל, מסוגלת לייצר, תוך זמן קצר בלבד, את אביזרי החיבור לצנרת כגון: מניפולדים, הסתעפויות, זוויות, צלבים, מעברי עיגון קיר ועוד, בקטרים של 250 מ"מ עד 800 מ"מ. 
פלסאון, מובילה בארץ ובחו"ל בתחום יצור אביזרי חיבור, התמקדה כבר בתחילת דרכה, במציאת פתרונות איכותיים יעילים, בתחום החיבור לצנרת פוליאתילן (PE). החברה שהשכילה לזהות את היתרונות הבולטים של החומרים הפלסטיים: אין קורוזיה, אין הצטברות אבנית, עמידות גבוהה בזעזועים ורעידות משקל, גמישות תכנונית וכמובן העלויות המופחתות, החדירה את השימוש בו לשוק הישראלי והעולמי בהצלחה רבה.
כעת מצעידה פלסאון את הענף, צעד נוסף ומשמעותי קדימה.
"זיהינו", כך נמסר מהמפעל, "כי אביזרי החיבור והזוויות שיש על המדף, לא תמיד עונים לצרכים שמכתיבים תנאי השטח. מהנדסי צנרת נאלצים פעמים רבות לתכנן תשתית מחדש על פי המוצר הקיים".
בחברה הבינו, כי בזכות מיומנות גבוהה, חדשנות והתקדמות שיושמו במח' פבריקציה, ניתן להפוך את הקערה על פיה. קודם יתכננו המהנדסים את העבודה ואז תייצר להם פלסאון את מבוקשם במפעל.
 
hr
 
דומאות מוצר סיגמנטים
 
 
 

מצמדים דו-כיווניים (מופות) | רוכבים | מרכז ההדרכה PTC